DRZWI STALOWE uniwersalne - UniversalaSamogasnący styropian.
bStalowa blacha laminowana gr. 0.5mm.
cZamek wpuszczany 72/50.
dZamek dodatkowy górny.
eZawias umożliwiający instalację na istniejących ościeżnicach.
fCeownik wklejany (możliwość obcięcia skrzydła do 14 cm).Drzwi stalowe DELTA UNIVERSAL przeznaczone są do obiektów mieszkalnych, przemysłowych, biurowych, magazynowych itp. (aprobata techniczna COBR AT 06-0680/2004). Ich montaż zalecany jest głównie do wewnątrz budynków. Można je również stosować na zewnątrz budynków, do pomieszczeń chłodnych, pod zadaszeniem.

Charakteryzują się szerokim zastosowaniem, atrakcyjną ceną oraz estetycznym wyglądem. Skrzydło grubości ~41mm zbudowane jest ze stalowej blachy ocynkowanej o grubości 0,5mm, pokryte laminatem PCV w kolorach drewnopodobnych, wypełnione styropianem samogasnącym oraz wyposażone w 2 atestowane zamki wpuszczane na wkładkę klasy 2. Zamek podklamkowy DELTA DS5R umożliwia zastosowanie tak szyldu podłużnego 72/50 jak i dowolnych szyldów dzielonych, również przelotowych. Do skrzydeł można zastosować dwa typy ościeżnic: w kolorze drewnopodobnym skrzydła lub w kolorze ocynk.

Konstrukcja skrzydeł pozwala również montować je na istniejących ościeżnicach stalowych. Drzwi DELTA UNIVERSAL występują w wersji gładkiej lub tłoczonej o wzorze LONDYN. W opcji za dopładą można zastosować próg dębowy z uszczelką.Economic
Universal
Special
Premium
Deluxe
informacje o firmie  |   nasze realizacje  |   kontakt  |   lokalizacja