DRZWI ANTYWŁAMANIOWE - DeLuxe

Atest IMP klasy C gładkie i tłoczone.aSamogasnący styropian.
bStalowa laminowana blacha o grubości 1,2mm (De Luxe) lub 0,7mm (De Luxe'2).
cOżebrowanie stalowe.
dPręty hartowane.
eZamek centralny klasy C i klasy 5.
fZamek dodatkowy z pokrętłem.
gZamek pomocniczy zamka centralnego.
hPunkty ryglowania zamka centralnego.
iBolce antywyważeniowe.
jCeownik wklejany (możliwość obcięcia skrzydła do 14cm).
kAtestowana wkładka klasy C.
lZawiasy klasy 8.Drzwi antywłamaniowe DELTA DE LUXE przeznaczone są do obiektów mieszkalanych, przemysłowych, biurowych, magazynowych itp (aprobata techniczna COBR AT 06-0680/2004). Charakteryzują się szerokim zastosowaniem (na zewnątrz i do wewnątrz budynków), możliwością instalacji paneli ozdobnych, solidną konstrukcją, wysokiej jakości okuciami oraz estetycznym wyglądem.

Przeznaczone są do ochrony pomieszczeń o wysokim zagrożeniu na włamanie (atest IMP klasy C zgodnie z normą PN-90-92290 i klasy 3 zgodnie z normą ENV 1627:1999). Skrzydło grubości ~47 mm zbudowane jest z blachy stalowej ocynkowanej (o grubości 1,2 mm w modelu DE LUXE oraz 0,7 mm w modelu DE LUXE`2), pokryte laminatem PCV w kolorach drewnopodobnych, wypełnione styropianem samogasnącym oraz wyposażone w atestowany system centralny (9 ruchomych rygli) oparty na zamku DELTA DD6 (klasy 5 i klasy C) oraz dodatkowy zamek górny.

Dodatkowo zastosowano zawiasy trójdzielne i bolce antywyważeniowe. Wewnątrz konstrukcji znajduje się ożebrowanie z prętów hartowanych oraz poprzecznych kątowników stalowych. Ościeżnica wykonana jest z blachy stalowej w kolorze skrzydła z możliwością wklejenia dodatkowego uszczelnienia, zalecanego przy drzwiach zewnętrznych. W przypadku montażu na zewnątrz budynku zalecane jest zastosowanie zadaszenia osłaniającego przed nadmiernym nasłonecznieniem lub panela ozdobnego.

Drzwi DELTA DE LUXE występują standardowo w wersji gładkiej lub tłoczonej o wzorze LONDYN. Uszczelka zainstalowana jest w skrzydle oraz istnieje możliwość dodatkowego uszczelnienia ośieżnicy. W opcji za dopłatą występują również panele ozdobne do drzwi zewnętrznych oraz próg dębowy z uszczelką.Economic
Universal
Special
Premium
Deluxe
informacje o firmie  |   nasze realizacje  |   kontakt  |   lokalizacja