DRZWI STALOWE wzmocnione - Special

DRZWI STALOWE wzmocnione gładkie i tłoczone z dwoma atestowanymi zamkami. Drzwi w wymiarze 90E SPECIAL'2 posiadają atest IMP klasy 2 zgodnie z normą ENV 1627:1999aSamogasnący styropian.
bStalowa blacha laminowana gr. 0.5mm (SPECIAL) lub 0,7mm (SPECIAL'2).
cOżebrowanie stalowe.
dBolce antywyważeniowe.
eZamek podklamkowy klasy C i klasy 5.
fZamek dodatkowy z pokrętłem.
gCeownik wklejany (możliwość obcięcia skrzydła do 14cm).
hZawiasy klasy 8.Drzwi stalowe DELTA SPECIAL przeznaczone są do obiektów mieszkalnych, przemysłowych, biurowych, magazynowych itp. (aprobata techniczna COBR AT 06-0680/2004). Charakteryzyją się bardzo szerokim zastosowaniem (na zewnątrz i wewnątrz budynków), możliwością instalacji przeszkleń i paneli ozdobnych, wzmocnioną konstrukcją, solidnymi okuciami oraz estetycznym wyglądem. Przeznaczone są do ochrony pomieszczeń o niskim stopniu zagrożenia na włamanie.

Skrzydło grubości ~46mm zbudowane jest z blachy stalowej ocynkowanej o grubości 0,5-0,7 mm pokryte laminatem PCV w kolorach drewnopodobnych, wypełnione styropianem samogasnącym, wyposażone w 2 zamki atestowane na wkładkę. Zamek podklamkowy na wkładkę zębatkową DELTA DD6 posiada atest klasy 5 zgodnie z normą PN-EN 12209:2004(U) oraz atest klasy C zgodnie z normą PN-88/B-94399. Dodatkowo wprowadzone zostały zawiasy trójdzielne (stosowane w drzwiach klasy C) oraz 3 bolce antywyważeniowe. Wewnątrz konstrukcji znajduje się ożebrowanie w postaci trzech poprzecznych wzmocnień stalowych. Ościeżnica wykonana jest z blachy stalowej w kolorze skrzydła z możliwością wklejenia dodatkowego uszczelnienia, zalecanego przy drzwiach zewnętrznych. W przypadku montażu drzwi na zewnątrz budynku zalecane jest zastosowanie zadaszenia osłaniającego przed nadmiernym nasłonecznieniem lub panela ozdobnego. Drzwi DELTA SPECIAL występują standardowo w wersji gładkiej lub tłoczonej o wzorze LONDYN.

Ważne! kolory: calvados (NOWOŚĆ!) oraz jasny dąb występują wyłącznie w rozmiarze 80N. Uszczelka zainstalowana jest w skrzydle oraz istnieje możliwość dodatkowego uszczelnienia ościeżnicy. W opcji za dopłatą występują również przeszklenia i panele ozdobne do drzwi zewnętrznych oraz próg dębowy z uszczelką.Economic
Universal
Special
Premium
Deluxe
informacje o firmie  |   nasze realizacje  |   kontakt  |   lokalizacja