DRZWI STALOWE - Premium

DRZWI STALOWE o podwyższonej odporności na włamanie - atest IMP
klasy 3, gładkie i tłoczone.aSamogasnący styropian.
bStalowa blacha laminowana gr. 0,7mm.
cOżebrowanie stalowe.
dZamek centralny klasy C i klasy 5.
eZamek dodatkowy z pokrętłem.
fZamek pomocniczy zamka centralnego.
gPunkty ryglowania zamka centralnego.
hBolce antywyważeniowe.
iCeownik wklejany (możliwość obcięcia skrzydła do 14cm).
jAtestowana wkładka klasy B lub wyższej.
kZawiasy klasy 8.Drzwi stalowe DELTA PREMIUM przeznaczone są do obiektów mieszkalnych, przemysłowych, biurowych, magazynowych itp (aprobata techniczna COBR AT 06-0680/2004). Charakteryzują się bardzo szerokim zastosowaniem (na zewnątrz i do wewnątrz budynków), możliwością instalacji przeszkleń i paneli ozdobnych, wzmocnioną konstrukcją i solidnymi okuciami oraz estetycznym wyglądem. Przeznaczone są do ochrony pomieszczeń o średnim zagrożeniu na włamanie (atest IMP klasy 3 zgodnie z normą ENV 1627:1999). Skrzydło grubości ~46 mm zbudowane jest z blachy o grubości 0,7 mm, pokryte laminatem PCV w kolorach drewnopodobnych, wypełnione styropianem samogasnącym oraz wyposażone w atestowany system centralny (9 ruchomych rygli) oparty na zamku DD6 (klasy 5 i klasy C) oraz dodatkowy zamek górny.

Ponadto zastosowano zawiasy trójdzielne stosowane w drzwiach klasy C oraz bolce antywyważeniowe. Wewnątrz konstrukcji znajduje się ożebrowanie w postaci trzech poprzecznych wzmocnień stalowych. Ościeżnica wykonana jest z blachy stalowej w kolorze skrzydła z możliwością wklejenia dodatkowego uszczelnienia, zalecanego przy drzwiach zewnętrznych. W przypadku montażu drzwi na zewnątrz budynku konieczne jest stosowanie zadaszenia osłaniającego przed nadmiernym nasłonecznieniem lub panela ozdobnego. Drzwi DELTA PREMIUM występują standardowo w wersji gładkiej lub tłoczonej o wzorze LONDYN.

Ważne! kolory: calvados (NOWOŚĆ!) oraz jasny dąb występują wyłącznie w rozmiarze 80N. Uszczelka zainstalowana jest w skrzydle oraz istnieje możliwość dodatkowego uszczelnienia ościeżnicy. W opcji za dopłatą występują również przeszklenia i panele ozdobne do drzwi zewnętrznych oraz próg dębowy z uszczelką.Economic
Universal
Special
Premium
Deluxe
informacje o firmie  |   nasze realizacje  |   kontakt  |   lokalizacja